Klan Lords

O Evil Islands w sieci. Tutaj możesz się wypowiedzieć na temat gry, ściągnąć nowe mapy i po prostu porozmawiać.


  • Index
  •  » Gry
  •  » Batman - Arkham Assylum

#1 2010-02-17 18:18:39

Przewodzik

Kapral

35344253
Call me!
Skąd: ja mam to wiedzieć...
Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 28

Batman - Arkham Assylum

Wiecie coś na ten temat ? Ta gra była najlepszą grą akcji 2009 roku ; )

Offline

 

#2 2010-02-17 18:58:54

 Own3r

Starszy Sierżant

4277754
Skąd: Imielin
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 94
WWW

Re: Batman - Arkham Assylum

Bardzo dużo opisaleś opisz ją a jak nie umisz to ściągnij z neta ;p


Jestem jak Chiński znak równowagi
http://img.wapster.pl/bckgrdsrv.aspx?id=3403580&countryID=26
------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.danasoft.com/sig/283246.jpg

Offline

 

#3 2010-02-24 16:55:59

 Revanges

Moderator

8917355
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 181

Re: Batman - Arkham Assylum

Całą grę przeszedłem.Gra jak najbardziej jest warta ściągnięcia oraz przejścia.Jest to gra moim zdaniem jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

Opis Gry
Batman: Arkham Asylum - to gra akcji TPP, wyprodukowana przez RockSteady Studios oraz wydana przez Eidos Interactive. Dystrybucją w Polsce zajmie się znana firma Cenega. Światowa premiera odbyła się 26 sierpnia 2009 roku. Gra w Polsce ukazała się 28 sierpnia 2009 roku na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Microsoft Windows. Planowana jest też wersja na Linuksa.
Fabuła
Akcję ulokowano w zakładzie dla obłąkanych przestępców, czyli tytułowym Azylu Arkham. Sama gra łączy ze sobą wiele gatunków, są w niej elementy zręcznościowe, ale również elementy skradanki. Głównym przeciwnikiem Batmana w grze jest Joker którego charakteryzuje jakże nieznośny śmiech. Udaje się Jokerowi uwolnić z więzienia dla psychopatów i zbiec w mroczne korytarze Arkham. Za nim wyrusza Batman, jednak nie będzie to takie łatwe, bo po drodze musi stawić czoła pozostałym pacjentom zakładu, których wachlarz rozwija się od zwykłych bandziorów, po takie osobowości jak Zsasz, Scarecrow, Bane czy Trujący Bluszcz. Człowiek nietoperz ma możliwość korzystania z różnorakich bat-gadżetów, które są bardzo przydatne w przemieszczaniu się po Arkham, oraz szybkim rozliczeniu się ze złoczyńcami. Mroczy rycerz może skorzystać również ze specjalnej jaskini w podziemiach o nazwie Bat Cave, w której może dokonać wymiany niezbędnych gadżetów i przygotować się do dalszej penetracji mrocznych zakamarków zakładu pełnego niebezpieczeństw.


"Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie mamy o niej."
http://www.lolstatistics.com/signature/eu/19602771/26

Offline

 

#4 2011-08-07 11:48:27

MylO

Gość

9842592
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 11

Re: Batman - Arkham Assylum

Gram w to obecnie przeszedłem na łatwym poziomie (fabułę, ma się rozumieć, nie chce mi się latać i zbierać te wszystkie znaki Riddlera), teraz przechodzę na hardzie. Wg. mnie największym minusem jest to, że żeby mieć grę ukończoną w 100% trzeba właśnie szukać i zbierać te wszystkie jaja, które są poukrywane wszędzie.

P.S.
Uwielbiam momenty (tzw. Predator) gdy z ukrycia wybijasz wszystkich uzbrojonych przeciwników

Ostatnio edytowany przez MylO (2011-08-07 11:49:11)


"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć" - T. Pratchett

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Batman - Arkham Assylum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alassio noclegi w Krynicy Morskiej Czarter Grecja nieruchomości wakacyjne