Klan Lords

O Evil Islands w sieci. Tutaj możesz się wypowiedzieć na temat gry, ściągnąć nowe mapy i po prostu porozmawiać.


#1 2011-08-07 20:33:46

MylO

Gość

9842592
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 11

Risen

"Risen jest przedstawicielem popularnego gatunku cRPG, za jego developing odpowiedzialne jest studio Piranha Bytes znane ze swej przełomowej serii Gothic. Omawiany projekt jest nową marką zarejestrowaną przez "Piranie", bowiem prawa autorskie do wyżej wspomnianej sagi pozostały we własności wydawcy - JoWood, co oznacza, iż Risen nie ma nic wspólnego z przygodami Bezimiennego.

Akcja rozgrywa się na pewnej wulkanicznej wyspie, świat gry określić można mianem "brudnego i zużytego", lecz przy tym zachowuje on swą szeroką różnorodność. Gracz spotyka tu zróżnicowane krajobrazy, niebezpieczne okazy zarówno fauny jak i flory, a także rasy humanoidalne. Esencją zabawy jest eksploracja tego właśnie świata poprzez wykonywanie kolejnych zadań popychających przygodę do przodu. Protegowany gracza w tym czasie gromadzi niezbędne mu doświadczenie i rozwija się drogą wojownika czy też maga - w zależności od wyboru, jakiego wcześniej dokona"

Moim zdaniem świetna gra, idealny następca kultowego Gothic`a, posiadający ciekawą fabułę, której niektóre momenty można przejść na kilka sposobów, w zależności od wyboru gracza. Właśnie, tych, których w nią grali, chciałbym spytać o to, do kogo dołączyli oraz jaką bronią się posługiwali? Oraz oczywiście wasze wypowiedzi na ten temat


"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć" - T. Pratchett

Offline

 

#2 2011-08-08 07:25:09

 Revanges

Moderator

8917355
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 181

Re: Risen

Ja grałem 3 razy, 2 razy z buntownikami i z mieczem oraz tarcza oraz dwuręką. I raz z rycerzykami z dwurękiem.
Gra ogólnie świetna, godny następca popularnego gothica.


"Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie mamy o niej."
http://www.lolstatistics.com/signature/eu/19602771/26

Offline

 

#3 2011-08-08 12:36:25

MylO

Gość

9842592
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 11

Re: Risen

Ja raz przeszedłem, będąc z buntownikami oraz grając mieczem i tarczą. Podczas ciężkich walk wyrobiłem system, że gdy nieźle mi szło, zapisywałem. Jeżeli potem zginąłem, to już podczas wczytywania wciskałem PPM żeby mieć tarczę gotową, bo inaczej to mnie cięli na sekundę przed zakończeniem się ładowania.


"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego. Jednak magowie obliczyli, że szanse jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć" - T. Pratchett

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Villa Seegatt Villa Seegatt Peinemann materace hilding gothic3 pokoje w Międzyzdrojach